Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Górski Driving Camp listopad 2023

Tradycji stało się zadość - za nami kolejny Górski Driving Camp, klubowy sposób na jazdę GT pod okiem instruktorów. Komplet uczestników potwierdza, że kładziemy nacisk na umiejętności. Mieliśmy do dyspozycji aż 17 samochodów gotowych na górskie serpentyny. Wśród nich znalazły się topowe hot hatche, np. kilka generacji Civic Type-R, M140i, Focus RS, a także śmietanka lekkich aut sportowych, jak Alpine, 4C, 718 Spyder. Dla zaawansowanych czekały maszyny bliskie motorsportu, np. Lotus czy Impreza N. Dziękujemy wszystkim za dobrą jazdę i świetnie spędzony czas. Kolejny Camp wiosną w Toskanii.

2023-11-28

GT Sardynia

Czy jest coś lepszego na jesienną szarugę w Polsce, niż zwiedzanie supersamochodami z grupą przyjaciół ciepłej Sardynii? Warto było zawieźć tam aż 24 samochody. Śródziemnomorska wyspa skarbów odpłaciła się krętymi drogami, krystalicznie czystą błękitną wodą i pięknymi zachodami słońca w luksusowych hotelach. Naszym gospodarzem i przewodnikiem był Rafał Sonik. Na pewno tam wrócimy!

2023-10-13

Spektakl “Metamorfozy”

Co tydzień w naszym kalendarzu pojawiają się coraz bardziej kulturalne wydarzenia. Po Drift Masters i Polskim Konkursie Elegancji przyszedł czas na wysoką kulturę. Zostaliśmy zaproszeni na premierę multisensorycznego spektaklu muzycznego „Metamorfozy” w gwiazdorskiej obsadzie – Krystyna Prońko, Maciej Zakościelny, Mirosław Zbrojewicz i wielu innych utalentowanych artystów. To była czysta przyjemność!

2023-10-02

Polski Konkurs Elegancji

Choć w garażu mamy co najwyżej przyszłe klasyki, w ostatni weekend odwiedziliśmy grupą kilku aut Polski Konkurs Elegancji w Rozalinie. Miło patrzeć, jak dzięki tego typu imprezom rozwija się środowisko pasjonatów i kolekcjonerów – poziom aut i imprezy rośnie z roku na rok. Typowo dla Klubu, piękne auta stanowiły tylko pretekst dla spotkania w miłych okolicznościach. Zabawiliśmy się dresscode zgodnie ze stylem wydarzenia i schroniliśmy przed deszczem na lunch w przypałacowej restauracji. Klubowe auta jeszcze zgarną nagrody na Konkursie!

2023-09-23

Drift Masters Grand Finale

Drifting dotąd nie był nam bliski przez sprzeczność z zasadami Klubu. W ostatnich latach stał się jednak szalenie spektakularną i profesjonalną dziedziną motorsportu, z Polską jako jedną z głównych sił. Dowodem tego jest liczba naszych zawodników w czołówce najwyższej ligi Drift Masters i wydarzenie, które podziwialiśmy z loży VIP. PGE Narodowy odwiedziło łącznie 53.000 osób! Największe wydarzenie w historii dyscypliny pokazało nam jej tajniki i rozmach. Emocjonujący motoryzacyjny spektakl.

2023-09-16