Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Przedpremierowa kolacja w restauracji Nuta

Jeden z naszych Klubowiczów wraz z szefem kuchni z gwiazdką Michelin - Andrea Camastra otwierają wkrótce gwiazdkową restaurację przy Placu Trzech Krzyży. Na ich zaproszenie, przed wielkim otwarciem, wybraliśmy się na spotkanie kulinarnych doznań. Starannie skomponowane dania z menu degustacyjnego zaserwował sam Mistrz, opowiadając historię każdego z nich. Pierwsze spotkanie w tym roku było świetną okazją do wspólnej integracji i dało nam wiele nowych pomysłów.

2022-02-10

Wigilia Klubowa

Koniec roku i świąteczny czas to okazja, by spotkać się w klubowym gronie na tradycyjnej Wigilii. W tym roku trzymaliśmy poziom i zaprosiliśmy Klubowiczów na 50. piętro wieżowca Zlota 44, aby świętować udany sezon i przedstawić plany na 2022. Doborowe towarzystwo, niesamowita panorama Warszawy i pełen atrakcji, piątkowy wieczór ze świetną muzyką i alkoholami od Belvedere, Glenmorangie oraz Hennessy wprawiły nas w doskonały nastrój. Gdzie pojedziemy? Będą to zarówno wyprawy krajowe, jak i zagraniczne (w rekordowej ilości), Supercar Day'e, Driving Campy oraz eventy torowe. Pierwsze punkty kalendarza zostały zaplanowane na styczeń, a programy każdego z nich dopięliśmy na ostatni guzik. Niebawem relacje z Klubowych wydarzeń w sezonie 2022!

2021-12-14

Driving Camp jesień 2021

Wspaniale było wrócić w góry, gdzie spędziliśmy dwa tygodnie na tradycyjnym Driving Camp'ie. Wybraliśmy najlepsze sportowe samochody z garażu, przygotowaliśmy je na wymagające trasy i wyruszyliśmy w drogę. W naszej lokalnej bazie przyjęliśmy Klubowiczów, którzy codziennie podnosili swoje umiejętności za kierownicą, słuchając doświadczonych instruktorów na prawym fotelu. Na trasach czekały na nas zmienne warunki, idealne do nauki: od dni pełnych słońca z przyczepnym asfaltem, aż po deszcz i śliskie partie, a wszystko to w temperaturach w około 0 stopni. Każdy dzień kończyliśmy wspólnym ogniskiem, sprzyjającym integracji i nie tylko motoryzacyjnym rozmowom. Dziękujemy za kolejny wyjazd pełen unikalnych doświadczeń!

2021-12-14

Premiera Forza Horizon 5

Graliście już w najnowszą Forza Horizon 5? My przetestowaliśmy grę już podczas premiery, którą współorganizowaliśmy na Torze Modlin, a Gościem Specjalnym był Krzysztof Hołowczyc! Hołek oraz mistrz symulatorów i aktualny Mistrz Polski Jakub 'Colin' Brzeziński ścigali się między sobą w najnowszej grze, porównali ją ze swoimi doświadczeniami i jeździli po torze autami, które znajdziecie w grze – Porsche 911 Carrera S i Ford Focus RS. Polecamy Forza Horizon 5 na zimowe wieczory!

2021-12-14

7 premier w garażu

Nowe samochody to idealna okazja, by spotkać się i wspólnie spędzić czas. W październiku do floty dołączyło aż 7 aut! Gwiazdami wieczoru premier było militarne Humvee, dwa najszybsze hot hatche z Nordschleife: Hondę Civic Type-R i Renault Megane RS Trophy-R, kolekcjonerskie Subaru Impreza WRX STI w wersji Spec C, oraz legendarne supersamochody: Ferrari 458 Spider (powrót 458 do floty), Porsche 911 Turbo S (najnowsze i najszybsze do 0 do 100) i Maserati MC20 (pierwsze na polskich drogach). Spotkanie udoskonalił kącik degustacji whisky i bufet pełen przysmaków. Dzięki za wspólny czas!

2021-11-15