Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

GT Adriatica 2021

Za nami druga wyprawa GT w tym sezonie! Podczas GT Adriatica połączyliśmy malownicze nadmorskie trasy z górskimi serpentynami, a wrażenia z jazdy potęgowały topowe supersamochody: najnowsze Porsche 911 GT3 992, dwa McLareny: 570s i 720s, Ferrari F8 Spider, Lamborghini Huracan EVO Spyder, Alfa Romero Giulia Q, Maserati GranCabrio S i gościnnie Ferrari 812 Superfast. Przez 5 dni cieszyliśmy się czystą przyjemnością z jazdy. Odwiedziliśmy najpiękniejsze miasteczka, gdzie czekała na nas bałkańska kuchnia w najlepszym wydaniu z winem od lokalnych producentów. Dziękujemy uczestnikom za wspólną przygodę!

2021-10-04

Wrześniowy Ułęż

Motorsport to dyscyplina, w której regularne treningi to klucz do sukcesu. Pierwszy weekend września spędziliśmy wraz z Klubowiczami na torze w Ułężu, by wspólnie cieszyć się sportową jazdą i ostatnimi letnimi promieniami słońca. Dla uczestników przygotowaliśmy jak zawsze wymagającą konfigurację odcinka specjalnego z pomiarem czasu, płytę poślizgową dla adeptów Akademii Bezpiecznej Jazdy i cały stos opon dla uczestników Akademii Driftu. Dodatkowo najmłodsi uczestnicy stawiali kolejne kroki w Akademii Pierwszych Kilometrów pod okiem doświadczonych instruktorów. Dwa dni pełne motorsportowych emocji. Do zobaczenia na kolejnych torowych eventach!

2021-10-04

GT Podlasie 2021

Kontynuujemy letnie tournée po krajowych trasach. Tym razem wyruszyliśmy kolumną supersamochodów na malownicze Podlasie, by wspólnie spędzić́ ostatni sierpniowy weekend: puste drogi, perły lokalnej architektury i podlaskie atrakcje – kwintesencja podróży po wschodniej Polsce. Zabraliśmy ze sobą między innymi Ferrari F8 Spider, Lamborghini Huracana EVO Spyder, Audi R8, kilka gościnnych aut i Hummera w militarnej wersji - Humvee, którego po off-road'owych testach z Klubowiczami postanowiliśmy włączyć do floty. Do tego tradycyjna miejscowa kuchnia, przyjaźni gospodarze i niepowtarzalny klimat Klubowych wypraw w towarzystwie pasjonatów motoryzacji. Udane zakończenie sezonu wakacyjnego!

2021-10-04

Prezentacja Ferrari 296 GTB

Jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczyliśmy rewolucyjne Ferrari 296 GTB. Pierwsze V6 z Maranello od czasów Dino to hybryda o mocy 830 KM z napędem na cztery koła. Projektanci postawili na gładkie linie i nawiązania do utytułowanego 250 LM z lat 60. Nam najbardziej spodobało się nowoczesne wnętrze w stylu SF90 Stradale. Do tego żółty kolor Giallo Modena i duża ilość karbonu. Pierwsze realizacje zamówień? Końcówka 2022 roku, więc musimy uzbroić się w cierpliwość, ustawić w kolejce i czekać na nasz egzemplarz. Dziękujemy za gościnność Ferrari Warszawa.

2021-10-04

Weekendowy Track Day

Dwa dni pełne walki o cenne ułamki sekund i kameralne grono szybkich kierowców – tak spędziliśmy weekend 14-15 sierpnia na Torze w Ułężu. Wakacyjny klimat i słoneczna pogoda to warunki sprzyjające motorsportowym aktywnościom – u nas każdy znalazł coś dla siebie. Najbardziej doświadczeni mierzyli się z wymagającą konfiguracją trasy, często korzystając z uwag instruktorów, a na najmłodszych czekała tradycyjnie Akademia Pierwszych Kilometrów rozwijająca talenty tych, którzy dopiero niedawno zaczęli dosięgać nogami do pedałów. Każdy Klubowy Track Day to dobra zabawa połączona ze zbieraniem cennego doświadczenia, ale przede wszystkim fantastyczna forma spędzania wolnego czasu!

2021-10-04