Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Ostatni Track Day sezonu

Zamknęliśmy sezon pełen dobrej zabawy, emocji, a przede wszystkim poprawy umiejętności. Tor pozwala sprawdzić granice swoje i aut, co najlepiej doświadczyli początkujący Klubowicze podczas szkolenia. Na pętli Track Day śledziliśmy rywalizację stałych bywalców Track Day, gdzie ojciec z synem urywali sobie dziesiąte części sekundy, zamieniając się za kierownicą Imprezy WRX STI. Więcej w 2023.

2022-10-08

GT Szampania

Od wizyty kilkoma Porsche w ich kolebce, Stuttgarcie, przez szybkie trasy pośród Puszczy Szwarcwaldzkiej, po chwile przerwy w krainie szlachetnych bąbelków... GT Szampania to czas hucznej celebracji, wznosząc toasty w renomowanych domach szampańskich. Francuski szyk wyprawy ukoronowała wizyta na konkursie elegancji w pałacu Chantilly, który lekko przysłaniały nam zgromadzone modele Bugatti.

2022-09-20

Casino Royale z YPO

Na zaproszenie jednej z zaprzyjaźnionych globalnych organizacji liderów, dołączyliśmy do pokerowej rozgrywki. I chociaż nie rzucaliśmy kluczyków na stół, zwycięzca dostał od krupiera zaproszenie do naszego grona.

2022-09-16

Z Klubu do klubu

Spotkanie w garażu to zawsze okazja powitać kilka nowych aut. Tym razem była to cała kategoria Connoisseur, wraz z zasadami uzyskania klubowego Statusu Konesera. Udane pre-drinki przed przeniesieniem do klubu SEN na zamkniętą imprezę, gdzie świętowaliśmy nowy projekt jednego z Klubowiczów.

2022-09-14

GT Podlasie

Zmiana klimatu na wesołe zakończenie wakacji – sielski klubowy klasyk. 15 załóg wyruszyło na podbój puszczy. Zostawiamy szampana i eleganckie kreacje, swojska i przyjacielska atmosfera przede wszystkim. To jedna z naszych ulubionych twarzy Klubu.

2022-08-26