Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Masters’ Club #2 - Marek Kondrat

Mistrzostwo Marka Kondrata ma wiele obliczy. Te aktorskie doskonale znamy, ale mając okazję poznać go osobiście, nie pytaliśmy o wybitne role. Motywem wieczoru był wine tasting selekcji toskańskich win. Bukiet smaków uzupełniły rozmowy o podróżach, uwielbieniu życia i i biznesie opartym o pasję. Spotkanie było świetną zapowiedzią nadchodzącego Driving Campu Toskania, gdzie Marek osobiście będzie naszym przewodnikiem po wyśmienitych lokalnych winnicach. Do zobaczenia w Toskanii!

2024-03-18

Galeria

Ice Driving Szwecja 2024

Gdy w Polsce wszyscy cieszą się już pierwszymi oznakami wiosny, my uciekamy do zaśnieżonej Skandynawii na coroczny „Ice Driving”. W tej części Europy mróz nie odpuszcza, ale właśnie po to tu jesteśmy – by dobrze się bawić oraz rozwijać umiejętności na śniegu i lodzie. W tym roku zamarznięte jeziora północnej Szwecji skusiły również wiele Klubowiczek. Musimy przyznać, że spisały się na medal. Flota Porsche 911 (w tym Dakar) wyposażonych w opony z kolcami godnie zastąpiły nam klubowe auta. Myślami już jesteśmy przy kolejnej edycji!

2024-03-03

Galeria

Club Dining w Restauracji Nuta

Restauracja Nuta to absolutnie wyjątkowe miejsce – założona przez naszego Klubowicza wraz z szefem Andrea Camastrą, w zaledwie rok po otwarciu zdobyła najwyższe wyróżnienie, gwiazdkę Michelin. Całkowicie zasłużenie. Byliśmy oczarowani odwiedzając Nutę tuż przed oficjalnym otwarciem. Wracając po 2 latach, ponownie zapełniliśmy lokal na wyłączność i możemy zapewnić wszystkich, że Andrea wraz z zespołem trzymają poziom! Dziękujemy za niezapomniane smaki i historie pełne pasji, do zobaczenia ponownie.

2024-02-21

Galeria

Masters’ Club #1 – Marcin Budkowski

W Klubie i naszym najbliższym otoczeniu nie brakuje mistrzów swoich dziedzin. Nieustannie poszukując inspiracji, otworzyliśmy cykl kameralnych spotkań Masters’ Club, z dala od włączonych kamer. Marcin Budkowski, bohater pierwszego z nich, podzielił się z nami tajnikami Formuły 1. Jako Polak piastujący najwyższe pozycje w królowej motorsportu, w swojej 20-letniej karierze przyczynił się do ostatnich tytułów Michaela Schumachera w Ferrari, zarządzał departamentem aerodynamiki McLarena w pierwszych latach Lewisa Hamiltona, był prawą ręką legendarnego dyrektora wyścigów, sir Charlie Whiting’a i jedną z najważniejszych osób w FIA, a następnie szefem zespołu Renault/Alpine F1 Team, mając pod sobą 750 osób. Dziś rozwija globalny projekt World Cup of Motorsport i kariery kilku polskich młodych zawodników, w czym kibicujemy.

2024-02-21

Spotkanie z Corporate Connections na Wystawie Ikony Motoryzacji

Dla chętnych łączyć przyjemne z pożytecznym, Klub ma również biznesowe, networkingowe oblicze. Poszukując synergii, tym razem do naszego spotkania dołączyli członkowie Corporate Connections, zaprzyjaźnionej organizacji, która podobnie jak my, dokładnie weryfikuje swoich członków. Spotkanie odbyło się na zaprzyjaźnionej Wystawie Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym, gdzie kilka klubowych aut spędza zimę. Jak zawsze, treść rozmów z tego wieczoru pozostaje jedynie w kręgach Klubu.

2024-02-20