Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Spotkanie w 911Garage

Tuning optyczny to w 99% przypadków nie nasz styl, ale wyjątek potwierdza regułę. RAUH-Welt Begriff to japoński styl modyfikacji Porsche 911, którego twórcą jest Akira Nakai San, otoczona kultem gwiazda światowego tuningu. Tym razem pod jego szlifierkę trafiło 911 Naszego Klubowicza, co było dobrą okazją do spotkania i poznania z bliska procesu tworzenia legendy, który podziwiały setki osób pod warsztatem.

2023-05-06

Wydanie Ferrari 812 GTS

Takie chwile zdarzają nam się parę razy w sezonie, ale warto je wspólnie celebrować. Odebraliśmy Ferrari 812 GTS, według zapowiedzi jedno z ostatnich wolnossących V12. Oczekiwanie było długie, ale i zamówienie specjalne – lakier Rubino Micalizzato, ręcznie malowana tarcza Scudetto, dodatki Ferrari Atelier. Po wyjeździe z warszawskiego salonu udaliśmy się na kolację z najlepszym możliwym widokiem – świeżo odebranym Ferrari. Witamy w domu!

2023-04-27

Górski Driving Camp 2023

Od lat naszą rozgrzewką przed rozpoczęciem sezonu jest Driving Camp. Pierwsze dni ze stałą dwucyfrową temperaturą to dla nas znak, by ruszać w góry - rozruszać kości i samochody na krętych drogach, czerpiąc przyjemność z jazdy i rozwijając się jako kierowcy. Do dyspozycji grono doświadczonych instruktorów i najciekawsze sportowe maszyny - Porsche 718 Cayman GT4 RS, Lotus Exige Sport, nowiutki Civic Type-R i 10 innych, równie ciekawych aut dobranych do okoliczności.

2023-04-13

Spotkanie SCC x Corporate Connections i BNI+

Gdy spędzamy razem czas, dbamy o jego jakość. Podobnie gdy rozmawiamy o biznesie, dbamy o ich efektywność i dobór partnerów. Spotkania networkingowe to nowość w życiu Klubu. Tym razem w garażu tworzyliśmy synergie z członkami Corporate Connections i BNI+.

2023-03-16

Ice Driving Szwecja 2023

Zima w Polsce daje poznać wszystkie odcienie szarości, a my wyrywamy się w miejsce, gdzie śnieg nie odpuszcza. Daleka północ Szwecji to ogromne przestrzenie, zamarznięte jeziora i plac zabaw fanów jazdy po śniegu. Długie poślizgi i kontrola samochodu z oponami na kolcach to świetny trening i przyjemność. Doborowe towarzystwo i piękna pogoda to już nasza klubowa tradycja.

2023-03-08