Wydarzenia / Imprezy samochodowe - Supercar Club Poland
Ikona logowania

Casino Royale z YPO

Na zaproszenie jednej z zaprzyjaźnionych globalnych organizacji liderów, dołączyliśmy do pokerowej rozgrywki. I chociaż nie rzucaliśmy kluczyków na stół, zwycięzca dostał od krupiera zaproszenie do naszego grona.

2022-09-16

Z Klubu do klubu

Spotkanie w garażu to zawsze okazja powitać kilka nowych aut. Tym razem była to cała kategoria Connoisseur, wraz z zasadami uzyskania klubowego Statusu Konesera. Udane pre-drinki przed przeniesieniem do klubu SEN na zamkniętą imprezę, gdzie świętowaliśmy nowy projekt jednego z Klubowiczów.

2022-09-14

GT Podlasie

Zmiana klimatu na wesołe zakończenie wakacji – sielski klubowy klasyk. 15 załóg wyruszyło na podbój puszczy. Zostawiamy szampana i eleganckie kreacje, swojska i przyjacielska atmosfera przede wszystkim. To jedna z naszych ulubionych twarzy Klubu.

2022-08-26

Letni Track Day

Dwudniowa impreza torowa to mnóstwo zabawy, ściganie MX-5 CUP i duży progres, szczególnie u początkujących. Najmłodszy uczestnik miał 14 lat i 410 koni pod prawą nogą. Równocześnie zaawansowani urywali ostatnie dziesiąte sekundy.

2022-08-20

TRANS POLONIA

Mamy Klubowiczów w całej Polsce, stąd ukłon i wyprawa od Krakowa, przez Warszawę, aż po Trójmiasto w szczycie wakacji. W każdym mieście wspólne kolacje, po drodze zadania, niespodzianki i nagrody. Wyprawa w partnerstwie z hotelami Sheraton Kraków i Sopot oraz Bristol Warszawa.

2022-07-28