Minione wydarzenia

2024
2023
ICE DRIVNG SZWECJA
Kategoria: wyprawa GT / lifestyle
Styl: luksus
Czas: 4-6 dni (do ustalenia)
Data: 10-15 października

ICE DRIVNG SZWECJA

3-7 MARCA

Klubowy klasyk, coroczna tradycja na otwarcie sezonu. Z reguły wyprzedaje się przed oficjalnym ogłoszeniem, w tym roku mróz odpuścił kilka miejsc.

3 dni treningu na śniegu, lodzie i zamarzniętych jeziorach

Specjalnie przygotowane Porsche i sportowe Volkswageny

Jazda na oponach z kolcami

Rywalizacja czasowa na koniec wyjazdu

Relaks w hotelu Copperhill z fenomenalnym SPA

Miś organizatorem

Koszt: 5150€ / osoba

CLUB DINING RESTAURACJA NUTA
Kategoria: wyprawa GT / lifestyle
Styl: luksus
Czas: 4-6 dni (do ustalenia)
Data: 10-15 października

CLUB DINING RESTAURACJA NUTA

21 LUTEGO

Sukcesy Klubowiczów cieszą nas szczególnie! Restauracja "Nuta" należąca do Marcina rekordowo szybko, w nieco ponad rok od otwarcia, zdobyła gwiazdkę Michelin. Byliśmy tam jako pierwsi w lutym 2022, teraz idziemy sprawdzić czy gwiazdkowe dania smakują jeszcze lepiej.

Fine Dining w klubowym gronie w najmodniejszym miejscu

Szef Andrea Camastra przygotuje dla nas wyjątkowe doznania smakowe

Marcin opowie o tajnikach gwiazdkowego biznesu

Koszt: 170 pkt/osoba

ICE DRIVNG SZWECJA

Klubowa Wigilia

2023-12-20

Klubowa wigilia to nieodłączny element naszego kalendarza. Co roku spotykamy się w licznej, przyjacielskiej grupie. Tym razem mieliśmy przyjemność wspominać miniony rok na PGE Narodowym na wystawie Ikony Motoryzacji, wśród tego, co nam bardzo bliskie – najlepszej motoryzacji. Odbył się świetny koncert, koneserskie oprowadzenie po wystawie, a wieczór zakończyliśmy w restauracji, do której zawiozły nas dwa zabytkowe autobusy. Takie spotkania jedynie utwierdzają nas, że to nie samochody, a ludzie są najważniejszą częścią klubu.

ICE DRIVNG SZWECJA

Górski Driving Camp listopad

2023-11-28

Górski Driving Camp, klubowy sposób na jazdę GT pod okiem instruktorów. Komplet uczestników potwierdza, że kładziemy nacisk na umiejętności. Mieliśmy do dyspozycji aż 17 samochodów gotowych na górskie serpentyny. Wśród nich znalazły się topowe hot hatche, np. kilka generacji Civic Type-R, M140i, Focus RS, a także śmietanka lekkich aut sportowych, jak Alpine, 4C oraz 718 Spyder. Dla zaawansowanych czekały maszyny bliskie motorsportu, np. Lotus czy Impreza N.

ICE DRIVNG SZWECJA

GT Sardynia

2023-10-13

Czy jest coś lepszego na jesienną szarugę w Polsce, niż zwiedzanie supersamochodami z grupą przyjaciół ciepłej Sardynii? Warto było zawieźć tam aż 24 samochody. Śródziemnomorska wyspa skarbów odpłaciła się krętymi drogami, krystalicznie czystą błękitną wodą i pięknymi zachodami słońca w luksusowych hotelach. Naszym gospodarzem i przewodnikiem był Rafał Sonik.

Koszt: od 30.000 zł netto za osobę (5 dni)

ICE DRIVNG SZWECJA

Polski Konkurs Elegancji

2023-09-23

Choć w garażu mamy co najwyżej przyszłe klasyki, wspólnie odwiedziliśmy grupą kilku aut Polski Konkurs Elegancji w Rozalinie. Miło patrzeć, jak dzięki tego typu imprezom rozwija się środowisko pasjonatów i kolekcjonerów – poziom aut i imprezy rośnie z roku na rok. Typowo dla Klubu, piękne auta stanowiły tylko pretekst dla spotkania w miłych okolicznościach. Klubowe auta jeszcze zgarną nagrody na Konkursie!

ICE DRIVNG SZWECJA

Drift Masters Grand Finale

2023-09-16

Drifting dotąd nie był nam bliski przez sprzeczność z zasadami Klubu. W ostatnich latach stał się jednak szalenie spektakularną i profesjonalną dziedziną motorsportu, z Polską jako jedną z głównych sił. Dowodem tego jest liczba naszych zawodników w czołówce najwyższej ligi Drift Masters i wydarzenie, które podziwialiśmy z loży VIP. PGE Narodowy odwiedziło łącznie 53.000 osób! Największe wydarzenie w historii dyscypliny pokazało nam jej tajniki i rozmach. Emocjonujący motoryzacyjny spektakl.

Koszt: 1500 zł netto za osobę

ICE DRIVNG SZWECJA

Wehikuł czasu

2023-08-19

W Klubowym garażu oprócz najnowszych supercarów skrywa się również wiele sentymentalnych i niezwykłych youngtimerów, naszych marzeń z (wciąż trwającej) młodości. Postanowiliśmy odświeżyć te wrażenia. W piękny, letni dzień wyciągnęliśmy z podziemi piękny kawałek historii w postaci 9 manualnych aut z przełomu lat 90. i 2000. Wyruszyliśmy bez planu, bez celu, bez nawigacji ( w niektórych również bez klimatyzacji) wymieniając się autami i doznaniami. To był dzień pełen pozytywnej energii i nostalgicznych wspomnień.

ICE DRIVNG SZWECJA

Driving Camp Dolomity

2023-06-13

Był to pierwszy klubowy Camp w Dolomitach. W ciągu tygodnia przejechaliśmy najpiękniejsze trasy regionu supersamochodami i na rowerach. Nie walczyliśmy, kto pierwszy będzie na szczycie. Dobieraliśmy odpowiednie pory na dane atrakcje - czerwcowe dni są długie i pozwalały na dobrą jazdę, relaks i sport. Wszystko z widokiem na jedne z najbardziej spektakularnych szczytów na świecie.

Koszt: od 12000 zł netto za dzień za osobę

ICE DRIVNG SZWECJA

Górski Driving Camp

2023-04-13

Od lat naszą rozgrzewką przed rozpoczęciem sezonu jest Driving Camp. Pierwsze dni ze stałą dwucyfrową temperaturą to dla nas znak, by ruszać w góry - rozruszać kości i samochody na krętych drogach, czerpiąc przyjemność z jazdy i rozwijając się jako kierowcy. Do dyspozycji grono doświadczonych instruktorów i najciekawsze sportowe maszyny dobrane do okoliczności.

Koszt: od 7000 zł netto za dzień za osobę

ICE DRIVNG SZWECJA

ICE DRIVNG SZWECJA

2023-03-08

Zima w Polsce daje poznać wszystkie odcienie szarości, a my pojechaliśmy w miejsce, gdzie śnieg nie odpuszcza. Daleka północ Szwecji to ogromne przestrzenie, zamarznięte jeziora i plac zabaw fanów jazdy po śniegu. Długie poślizgi i kontrola samochodu z oponami na kolcach to świetny trening i przyjemność. Doborowe towarzystwo i piękna pogoda to już nasza klubowa tradycja.

Koszt: od 25.000 zł netto za osobę (3 dni)